Pronájem RD 3+kk Moutnice

Pronájem kompletně zrekonstruovaného RD 3+kk Moutnice, Brno-venkov

Pronájem RD 3+kk po GO Moutnice, Brno-venkov

Polořadový rodinný dům o dispozici 3+kk (lze dobudovat na 4+kk) s parkovacím stáním a terasou nacházející se v obci Moutnice, s výbornou dopravní dostupností autem nebo integrovanou dopravou do Brna (cca 20 km), Židlochovic (cca 12 km). Obec se nachází v Dyjsko-svrateckém úvalu, na silnici Brno - Hodonín. Jedná se o vinařskou obec ve Velkopavlovické vinařské podoblasti.

Zastavěná plocha činí 167 m², vjezd na pozemek, užitná plocha 90 m².

Dispozice:

1. NP. prostorné zádveří 8,6 m², chodba 6 m², pokoj s kuchyňským koutem 31,5 m², koupelna s vanou společná s WC, pračkou a sušičkou 8 m², ložnice se samostatným vstupem 13 m², pokoj 13 m², technická místnost, chodbička s přístupem do 2. NP., kde se nachází velký pokoj, který lze s podporou majitele stavebně dokončit (podlahy, omítky). Tímto by se dům rozšířil na dispozici 4+kk, dále je zde půdní prostor.

Před vstupem do domu je venkovní terasa vhodná k posezení, grilování nebo odpočinku, parkovací místo pro 1 vozidlo, další parkovací místa jsou k dispozici na obecním parkovišti cca 30 m od domu.

Nabízí se z větší části zařízený, nová kuchyňská linka se spotřebiči (lednice s mrazničkou, myčka nádobí, mikrovlnná trouba, indukční varná deska, horkovzdušná trouba, digestoř, jídelní stůl, rohová pohovka, šatní skříň, postel, psací stůl, komody, noční stolky apod. (viz. fotografie). Nehodící se nábytek je možné uskladnit na půdu.

IS elektřina 220/400 V (vysoký a nízký tarif), topení zajišťuje elektrický kotel, ohřev vody elektrický bojler, v pokojích je klimatizace, obecní voda a kanalizace.

Dům v letošním roce prošel kompletní rekonstrukcí včetně rozvodů vody, elektřiny, nové podlahy, omítky, zateplení, fasáda, plastová okna s venkovními i interiérovými žaluziemi. 

Pronájem je vhodný pro max. 4 osob, vhodné pro rodinu nebo pracující, zvíře po domluvě. Pro více osob za předpokladu dokončení horního patra. Jedná se o dlouhodobý pronájem.

Doporučuji osobní prohlídku.

V obci je zřízena mateřská škola i základní škola pro první stupeň. Druhý stupeň základní školy se nejblíže nachází v přibližně 3 km vzdálených Těšanech. V obci se nachází obecní knihovna, pobočka České pošty, obchody, víceúčelové hřiště, orlovna, apod.

Náklady:

nájemné 15 000 Kč/měs./ včetně internetu + elektřina 4 500 Kč/měs.

Vratná kauce ve výši 19 500 Kč.

Volný od 1. 1. 2023

">Provizi RK hradí poptávající klient.

REZERVOVÁNO

Zanechte svůj vzkaz: