RD Sloup

Prodej rodinného domu v obci Sloup, okr. Blansko

Nabízíme k prodeji polořadový rodinný dům v centru obce Sloup v nádherném prostředí Moravského krasu, vzdáleného pouhých 9 km severovýchodně od Blanska a cca 40 km severně od Brna.

Dům je určený k celkové rekonstrukci, k dispozici je kompletní stavební projekt na vybudování jednotky 5+1 s technickými místnostmi, kterou lze využít, případně si přestavět dům dle vlastních představ.

V současném stavu není dům obyvatelný. Zdivo smíšené - cihla plná pálená, kotovice, kamenivo.

Celková plocha pozemku činí 410 m², z toho zastavěná 257 m² a zahrada 153 m². Dům je napojený na veškeré IS vyjma kanalizace, obecní kanalizace se nachází před domem (zahrnuto v projektu).

Hledáte-li klidné čisté prostředí a rádi byste bydleli v novostavbě, která bude podle vašich představ je tato nabídka přímo pro vás. Dům je možné užívat i jako chalupu.

Městys Sloup je vyhledávaným turistickým místem. Dominantou Sloupu jsou Sloupsko-Šošůvské jeskyně s turisticky vyhledávanou Eliščinou jeskyní. Sloup je také významným poutním místem. Na Wanklově náměstí se nachází poutníky vyhledávaný barokní kostel Panny Marie Bolestné. Na své si přijdou milovníci letních i zimních aktivit.

Nemovitost lze financovat hypotečním úvěrem, který vám pomůžeme zajistit.

Uvedená cena je bez provize RK, kterou hradí zájemce o dům.

Cena 2 690 000 Kč + provize RK

Zanechte svůj vzkaz: