RD 3+1 Chudčice

Prodej rodinného domu 3+1 v obci Chudčice, okr. Brno-venkov

Nabízíme k prodeji rodinný dům velikosti 3+1 s možností rozšíření, určený k rekonstrukci s velkorysou zahradou, garáží a dalšími přístavky ve vyhledávané a klidné lokalitě Brno-venkov, obec Chudčice u Veverské Bítýšky.
Samostatně stojící dům je částečně podsklepený s půdním prostorem, který lze využít k vybudování dalších dvou až tří místností. Nachází se v krásné přírodě s výbornou dopravní dostupností do Brna (cca 20 km) nebo Kuřimi (cca 7 km).

Celková plocha pozemku činí 1 709 m² z toho zastavěná plocha a nádvoří 604 m², zastavěná plocha cca 97 m², užitná plocha 152,79 m². Vjezd na pozemek z hlavní ulice, za domem se nachází garáž a další přístavky/stodola/kůlna vhodné k uskladnění nebo k  vybudování další garáže či stáje pro koně. Další menší stavba se nachází na zahradě před domem.

Dispozice:
1. NP. s užitnou plochou 81,78 m² - předsíň 3,80 m², prostorná vstupní hala 11,23 m², které se dá využít jako další obytný pokoj, obývací pokoj 19,75 m², ložnice 16,68 m², kuchyně 13,97 m² se vstupem do koupelny a spíže, schodiště do patra,

2. NP. s užitnou plochou 71,01 m², kde se nachází další obytný pokoj 15,80 m² a dva oddělné půdní prostory. 

Dům je napojený na všechny IS vyjma plynu, který není v obci zaveden, je zde elektřina 220/400 V, vytápění bylo zajišťováno elektrokotlem a kamny na tuhá paliva, obecní voda a kanalizace, vlastní studna.

Nemovitost je určena k rekonstrukci. Doporučuji osobní prohlídku.

Nádherné prostředí v údolí nabízí velké sportovní vyžití, cyklostezky, restaurační zařízení, obchody, služby, nedaleko se nachází státní hrad Veveří, řeka Svratka a potok Kuřimka.

Ihned k dispozici.

REZERVOVÁNO

Zanechte svůj vzkaz: